tel. 785 545 699     kontakt@potegazywienia.pl

O MNIE

    Dietetyka jest przede wszystkim moją pasją.
Zasady zdrowego odżywiania stosuję w praktyce: dla mnie to styl życia nie tylko teoria. Dlatego z wielką przyjemnością dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.
Każdy osiągniety przez pacjenta cel jest dla mnie największą nagrodą i jednocześnie dużą motywacją do dalszej pracy.

Każdy z nas jest inny dlatego zapewniam indywidualne podejście, daję możliwość wyboru. Wyznaczam granice, ale nie są one sztywne, istotny jest umiar oraz odpowiednie podejście do odżywiania. Na wizycie wspólnie ustalamy odpowiednią formę kuracji (zależnie od potrzeb pracujemy na indywidualnych zaleceniach, szczegółowym planie żywieniowym- typowy jadłospis, lub bardziej swobodnym planie żywieniowym).
Mam doświadczenie w pracy z małymi dziećmi, posiadam przygotowanie pedagogiczne (ukończyłam studia podyplomowe: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna). Dlatego z wielką przyjemnością poprowadzę warsztaty kulinaro- edukacyjne dla maluchów.
Aktualnie biorę udział w programie „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy” w ramach którego prowadzę warsztaty w przedszkolach i żłobkach, mają one na celu promowanie prawidłowych nawyków żywieniowych u dzieci.
W wolnych chwilach regularnie uprawiam sport, biegam, jeżdżę na rowerze, uwielbiam każdą formę aktywności fizycznej. Lubię także gotować i dzielić się pomysłami… Zapraszam więc do odwiedzenia bloga z przepisami i nie tylko, który nie długo będzie dostępny.
Nie lubię słowa dieta - to po prostu prawidłowy sposób odżywiania, styl życia, nawyki żywieniowe opiera się na odpowiednim, świadomym wyborze produktów. To na co pracujemy latami nie zmieni się od zaraz, od jutra. Często gwałtowne zmiany, wprowadzane wszystkie naraz dają odwrotny skutek od zamierzonego. Zamiast pomóc osiągnąć pozytywny efekt, powodują uczucie flustracji, zniechęcenia a w konsekwencji rezygnację. Dlatego małe, systematyczne zmiany, wprowadzane konsekwentnie, etapami, stopniowo dają najlepsze rezultaty.
Zaczynając zmiany w swoim żywieniu pamiętaj:
Aby uzyskać trwały efekt daj sobie czas, ale nie odkładaj postanowień na jutro i zacznij od zmian w swojej w Twojej głowie,
Nie wyrzekaj się wszystkiego co lubisz, nie głoduj, małymi krokami osiągnij swój cel- nie musisz skakać na głęboką wodę!!!!

„ Nawet te małe, systematyczne zmiany dają wielki efekt ”

Współpraca :
Biorę udział w programie
"Zdrowo jemy, Zdrowo rośniemy"


Partnerzy programu:
Fundacja Rozwoju Dzieci im. J. A. Komeńskiego, koordynator programu
Fundacja NUTRICIA, partner
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, partner