tel. 785 545 699     kontakt@potegazywienia.pl

PLANY ŻYWIENIOWE NA 7 LUB 14 DNI

Wszystkie formy kuracji są dobrane indywidualnie do Twoich potrzeb. Palny żywieniowe są spersonalizowane, dopasowane do stylu życia, preferencji smakowych.  

Podczas wizyty ustalamy na jaką formę kuracji chcecie się Państwo zdecydować.

1. Współpraca oparta na indywidulanych zaleceniach, rozkładzie posiłków, bez konieczności układania planu żywieniowego. Praca nad zmianą nawyków żywieniowych, nauka prawidłowego komponowania posiłków, przykładowe przepisy na kontrolnych konsultacjach.

2. Szczegółowy plan żywieniowy jest to dokładnie rozpisany, typowy jadłospisem na każdy dzień, zawiera ilości produktów w gramach oraz miarach domowych (łyżka, szklanka itp.). Jest układany dla każdego indywidualnie, biorąc pod uwagę zapotrzebowanie na energię i składniki odżywcze. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią konkretne, ścisłe zalecenia. Mają państwo do wyboru jadłospis tygodniowy, dwutygodniowy i czterotygodniowy.

3. Bardziej swobodny plan żywieniowy  dla osób mających już większą wiedzę żywieniową, nie lubiących ścisłych zaleceń
.

 

Plan żywieniowy otrzymują państwo od 5 dni do tygodnia od pierwszej wizyty lub na kolejnej konsultacji. W przypadku konsultacji ONLINE plan żywieniowy wraz zaleceniami zostaje wysłany w ciągu 5 dni w formie pdf lub przesyłka pocztową.

 

Wszystkim osobom podejmującym  współpracę zapewniam stały kontakt telefoniczny lub przez e-mail, facebook. W razie wątpliwości dotyczących Twojego nowego sposobu odżywiania, skontaktuj się i uzyskaj odpowiedzi na  nurtujące pytania.

Wizyty kontrolne zalecane są co 2-4 tygodnie w zależności od indywidualnej potrzeby

 

Zbilansowany plan żywieniowy, opracowany jest indywidualnie i uwzględnia:

  • zapotrzebowanie energetyczne na składniki odżywcze,
  • stan zdrowia, dolegliwości, samopoczucie,
  • preferencje smakowe,
  • umiejętności kulinarne,
  • styl życia,

Dodatkowo lista zamienników produktów, lista zakupów i rozkład posiłków z uwzględnieniem proporcji posiłków.